+420 722 086 304

Výkup technického stříbra Lanškroun

Technické stříbro: Je to cenný kov bílé barvy. Slouží jako součást slitin pro výrobu elektroniky. Používá se také pro výrobu šperků a ozdobných materiálů.

výkup technického stříbra LanškrounVýkup technického stříbra Lanškroun: Naše společnost se zaměřuje na výkup technického stříbra již řadu let. Nyní jsme začali provádět výkup v oblasti Lanškroun a po celé České Republice.

Jak probíhá výkup technického stříbra:

Ze všeho nejdřív nás kontaktujete (kontakt najdete na konci článku). Sdělíte nám množství materiálu a lokalitu, ve které provedeme výkup technického stříbra (jsme schopni přijet kamkoliv v ČR a to i do města Lanškroun). Po vzájemné dohodě pošleme na stanovené místo našeho zaměstnance, který dorazí nejpozději do 1 dne. Po příjezdu si náš zaměstnanec zkontroluje materiál, provede zvážení materiálu a následně výkup technického stříbra. Poté ihned zaplatí hotově, nebo na váš bankovní účet.

Jaké materiály z technického stříbra vykupujeme?

Výkup technického stříbra Lanškroun: Provádíme výkup drátů z technického stříbra, výkup stříbrného nádobí, výkup plechů z technického stříbra, výkup stříbrných ozdob, výkup stříbrných polovodičů, výkup ag kontaktů, výkup odpájených kontaktů technického stříbra z jističů a pojistek, výkup pájek z technického stříbra a dalších podobných materiálů z technického stříbra.

cena za výkup technického stříbraNaše cena za výkup technického stříbra:

Ceny za výkup technického stříbra závisí zejména na ryzosti materiálu, tu prověříme na místě, kde proběhne výkup technického stříbra. Čím lepší složení materiálu a vyšší množství, tím vyšší je naše cena za výkup technického stříbra. Kvůli různorodému složení tohoto kovu nemáme přesný ceník za výkup technického stříbra. Pro přibližné ceny za výkup technického stříbra nás kontaktujte.


Kontaktujte nás na:

telefonní číslo +420 722 086 304,
nebo na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výkup technického stříbra - lokality:

Provádíme výkup technického stříbra v oblasti Lanškroun a okolí a ve všech ostatních lokalitách po České Republice. Neváhejte nás kontaktovat, jsme pro vás k dispozici každý den - Monaxa Provider s.r.o.
Všechny oblasti výkupu technického stříbra

Kontaktujte nás

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@technickestribro.cz

Mohlo by vás zajímat

prodej dřeva prodej králíkáren půjčovna dodávek výkup stříbrné pájkykovy - inzerce

Copyright © 2014 technickestribro.cz - výkup technického stříbra a ostatních kovů // Katalog - topných paliv

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma